Pozycjonowanie stron internetowych

Od momentu powstania firmy Apogeum, czyli od roku 2006, przedmiotem naszej działalności jest pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze działania charakteryzują się wysoką skutecznością a osiągnięte efekty są stabilne.

Z racji tego, że Google posiada monopol na rynku wyszukiwarek w Polsce, to właśnie ich wyszukiwarka jest dla nas priorytetem. Jednak poprzez pozycjonowanie strony pod Google, w innych wyszukiwarkach np. Onet, Yahoo, Msn, również osiągamy wysokie pozycje.

Jak działamy?

Dobór słów kluczowych

Słowa kluczowe są dla Klienta najistotniejszym elementem pozycjonowania. To od nich zależy jaka usługa/produkt będą promowane a ich trafność decyduje o potencjalnym zysku. Dlatego też wybrane hasła należy poddać dogłębnej analizie.

Gruntowna optymalizacja strony

Bez odpowiedniej optymalizacji też można wypozycjonować stronę – spamując, dodając setki linków, działając na automatach. Szkoda tylko, że strona po krótkim okresie przebywania w czołówce zostanie przez Google usunięta i nikt nie zdoła już przywrócić jej dawnej świetności.

Dla nas podstawą jest porządna, przemyślana optymalizacja dzięki której pozycjonowanie będzie nie tylko bezpieczniejsze ale również dużo bardziej efektowne oraz, co najważniejsze – stabilne.

Efektywne pozycjonowanie

Gdy wszystkie wyżej wymienione etapy zostaną zrealizowane, przechodzimy do pozycjonowania właściwego. Znajdziemy setki firm, proponujących tą usługę. Nim jednak podjęta zostanie ostateczna decyzja komu powierzyć stronę oraz tym samym nasz sukces lub porażkę, należy zorientować się jak działa firma i w jaki sposób pozycjonuje.

Dla nas nie jest najważniejszy szybki zysk skutkujący zniszczeniem strony Klienta. Dlatego też pozycjonujemy:
- bez użycia automatów
- posiadamy własne zaplecze które służy tylko dla naszych firm
- dodajemy strony do katalogów tematycznych
- ręcznie dodajemy linki
- dodajemy wpisy na forach internetowych
- ręcznie piszemy artykuły – bez spamowania

Utrzymanie pozycji

W celu utrzymania wysokich pozycji niezbędny jest stały monitoring zmian oraz dalsze działania pozycjonerskie. Jest to konieczne, gdyż konkurencja także pozycjonuje swoje strony, a ponadto Google nieustannie udoskonala swój algorytm.

W celu otrzymania BEZPŁATNEJ wyceny na pozycjonowanie strony zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

W naszej ofercie znajdziecie także pozycjonowanie w Mapach Google, które jest uzupełnieniem pozycjonowania w wynikach organicznych

Zapraszamy do współpracy!